Співпраця Психологічного Хабу «Mental Health Hub» з «Психо-хабом» Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету Львівської політехніки

У рамках співпраці Психологічного Хабу «Mental Health Hub» з «Психо-хабом» Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету Львівської політехніки 8 грудня 2023 здобувачі мали змогу взяти участь у тренінгу «Досягнення емоційної рівноваги», який проводили студентки 2-го курсу (група ПС-21), Анастасія Громочка та Вікторія Корнюк під керівництвом доцентки Катерини Павленок.

На тренінгу пропрацювали техніки зменшення напруги психоемоційного стану; ознайомились з прийомами, методами, що допомагають зменшити почуттєву і тілесну напругу, та використали ці методи на практиці. І, врешті решт, відчули смак релаксації. Час провели в приємному дружньому колективі!

Дякуємо учасникам тренінгу за активність, відкритість та щиру взаємодію, цікаві інсайти та крутезну рефлексію!

Також дякуємо за запрошення «Психо-хаб» Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка». Сподіваємось на подальшу співпрацю!