СТАРТУВАЛИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

З 15 по 20 січня 2018 року тривав перший (очний) етап підвищення кваліфікації методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на базі Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти.

Куратор-тьютор групи – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри філософії і освіти дорослих ЦІППО  М.Ш. Фарухшина.

Під час проведення першого (очного) етапу підвищення кваліфікації зі слухачами проводились заняття згідно з навчально-тематичним планом, зміст яких був максимально наближений до професійних запитів слухачів, практико зорієнтованим. Освітній процес здійснювали викладачі кафедр філософії і освіти дорослих, психології управління, державної служби та менеджменту освіти, університетської освіти і права, відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій.

Слухачі були ознайомлені з організацією підвищення кваліфікації керівних, педагогічних, і науково-педагогічних кадрів освіти в умовах реалізації Закону України «Про освіту» та концепції «Нова українська школа», роботою кафедр Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти.

ІІ етап навчання – дистанційний. Актуальні теми спецкурсів, відеолекції, семінари і тематичні дискусії – це все чекає попереду. Слухачі ознайомилися із роботою у віртуальному освітньому середовищі, отримали графік виконання завдань на дистанційному етапі, розробили індивідуальний освітній маршрут.

Бажаємо плідної співпраці, нових звершень і професійних відкриттів.