СТОЛИЧНА ПРОФТЕХОСВІТА – СЛУХАЧАМ ЦІППО

7 липня 2016 р. відбулася робоча зустріч заступника директора Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидата педагогічних наук, доцента Лариси Оліфіри та доктора педагогічних наук, професора Лариси Сергеєвої іззаступником начальника управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської  міської державної адміністрації Таїсією Мусієнко ідиректором навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у місті Києві Катериною Мірошниченко.

Обговорено організаційні заходи та визначено столичні професійно-технічні навчальні заклади для проведення виїзних занять для слухачів курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів професійної освіти під час ІІІ етапу навчальної сесії.

Кращі ПТНЗ міста Києва, серед яких: Київський професійний енергетичний ліцей (директор О. Міхальчук), ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва» (директор А. Гончаренко), Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу ліцей (директор С. Добровольска), Вище  професійне училище №33 (директор П. Наконечний), ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва» (директор О. Авраменко, кандидат педагогічних наук), Київське вище професійне училище будівництва і дизайну (директор Г. Алексєєнко), ДНЗ «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» (директор А. Новак), Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти НАПН України (директор Д. Гуменюк, кандидат педагогічних наук), Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва (директор Н. Горбатюк) зустрінуть колег з ПТНЗ України проведуть майстер-класи, ворк-шопи, батли, поділяться досвідом та шляхами подолання викликів, які перешкоджають сталому розвитку професійної освіти і навчання.

Для слухачів категорії «Директори (заступники директорів) обласних навчально-методичних центрів (кабінетів)» виїзне заняття відбудеться на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у місті Києві (директор Катерина Мірошниченко, віце-президент Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти).

Науково-педагогічні працівники сектору професійної освіти і навчання кафедри державної служби і менеджменту освіти постійно дбають про підвищення якості післядипломної освіти.