СВАЛЯВСЬКИЙ СЕГМЕНТ КЛАСТЕРУ «ЕНЕРГОІМПУЛЬС» –ЯКІСНА ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

Голова Координаційної ради доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва та співголова Консультаційної ради доктор педагогічних наук Тетяна Стойчик продовжили очне знайомство із закладами та установами-учасниками інноваційного віддаленого кластеру «Енергоімпульс».

11 та 12 серпня 2022 р. відбулась зустріч-знайомство із менеджментом та педагогічним колективом Свалявського професійного будівельного ліцею Закарпатської області (директор Олександр Власик), заклад освіти, що є одним із авторів ініціативи педагогічного експерименту «Забезпечення якості підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

Учасників зібрання привітала заступник начальника управління-начальник відділу вищої, професійно-технічної освіти і науки управління освіти та науки Закарпатській області Оксана Довганич.

У зустрічі взяли участь: Ольга Слюсарєва, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області, Ірина Ладижець, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області, заступники директора Свалявського професійного будівельного ліцею Іван Дрозд та Юлія Білас,відповідальний виконавецьнауково-дослідної роботи ліцею Маріанна Курчак, члени педагогічного колективу.

На виконання доручення ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Миколи Кириченка завідувач кафедри професійної і вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва вручила відзнаку університету Тетяні Стойчик, заступнику директора з навчально-виробничої роботи Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею, доктору педагогічних наук за активну участь в акції «Переможні обрії освіти» з метою підтримки професійного розвитку педагогів України, нескорених війною.

Разом до перемоги!