У БІНПО ПОПОВНЕНО БАНК КРАЩИХ ОСВІТНІХ ПРАКТИК  ЗА ПРОФЕСІЯМИ

У БІНПО ПОПОВНЕНО БАНК КРАЩИХ ОСВІТНІХ ПРАКТИК ЗА ПРОФЕСІЯМИ

У період воєнного стану для науково-методичного супроводу професійного розвитку сучасного фахівця, надання консалтингової, дорадницької, коучингової допомоги Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України постійно оновлюється банк кращих освітніх практик за професіями.

Кожен педагог професійної освіти може звернутись до відділу сучасних технологій виробництва БІНПО та ознайомитись із напрямами роботи Консалтингового центру «Новітні виробничі технології» та з матеріалами впровадження кращих освітніх практик за професіями інформаційно-аналітичного ресурсу «Методична скарбничка». У квітні 2023 року такі онлайн-зустрічі відбулись з педагогами професійно-технічної освіти Волинської, Закарпатської, Херсонської, Миколаївської, Донецької, Дніпропетровської областей. Понад 200 викладачів професійно-теоретичної та майстрів професійно-практичної підготовки отримали відповіді на актуальні питання щодо розробки сучасного методичного забезпечення професій та практично ознайомились з банком передового педагогічного досвіду інформаційно-аналітичного ресурсу «Методична скарбничка».

Командою відділу сучасних технологій виробництва БІНПО сформовано 2 збірники матеріалів передового педагогічного досвіду з професії «Кухар, офіціант, бармен» та «Перукар (перукар-модельєр)», які містять авторські методичні розробки уроків теоретичного та виробничого навчання, методичні рекомендації щодо використання інтерактивного електронного підручника та методичну розробку позааудиторного навчального заходу конкурсу професійної майстерності.

Методистами відділу здійснювалось оформлення та систематизація цифрових кейсів кращих освітніх практик за професіями.

Інформаційно-аналітичний ресурс «Методична скарбничка» поповнено новими методичними матеріалами:

* до вкладки професії «Офіціант» доданометодичні рекомендації «Впровадження актуальних тенденцій ресторанного сервісу в навчальний процес». Дякуємо Котенко С.М., майстрині виробничого навчання ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище»;

• до вкладки професії «Кухар» доданометодичну розробку уроку виробничого навчання з теми: «Приготування страв з продуктів моря: раки або креветки відварні, кальмари в томатному або сметанному соусі, краби з рисом і соусом, морський гребінець відварений з соусом та ін. Правила відпуску, вимоги до якості». Дякуємо Ковальчук В.В., майстру виробничого навчання ДНЗ «Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва»;
  • до вкладки професії «Кухар» додано методичну розробку уроку виробничого навчання з теми: «Приготування вареників з різними начинками». Дякуємо Даценко Т.П., майстрині виробничого навчання ДНЗ «Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва»;
  • до вкладки професії «Кухар» додано методичну розробку онлайн-курсу «Приготування соусів». Дякуємо Єріс Ю.В., викладачці професійно-теоретичної підготовки  ЦППРК №1 м. Кривий Ріг;
  • до вкладки професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування» додано методичну розробку уроку з теми: «Коефіцієнт потужності (cosϕ)»;
  • до вкладки професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування» додано робочий зошит для виконання лабораторних робіт з дисципліни «Електротехніка з основами промислової електроніки». Дякуємо Ірочко Л.В., викладачці ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей»;
  • до вкладки «Виховна робота» додано методичну розробку виховного заходу в рамках превентивного виховання на тему: «Злочин та покарання»;
  • до вкладки «Виховна робота» додано програму тренінгу «Формування моральних цінностей». Програма містить 13 занять, що можуть бути корисними під час роботи з усіма особами, які переживають стресовий стан у зв’язку з військовими діями. Дякуємо Пахомову І.В., старшому викладачу кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО.

Під керівництвом завідувачки відділу Оксани Петрушак узагальнено і систематизовано матеріали спеціалізованих виставок Міжнародної будівельної виставки InterBuildExpo та ХХКиївського міжнародного меблевого форуму (KIFF). Організатор заходу ТОВ «Міжнародний виставковий центр» надав можливість представити понад 700 брендів Меблевої виставка KIFF та  понад 1000 брендів Міжнародної будівельної виставки InterBuildExpo. Командою відділу підготовлено інформаційно-презентаційні матеріали сучасних технологій, ідей, трендів і тенденцій для облаштування інтер’єру: меблі, освітлення, предмети декору, текстиль, покриття для підлоги, кераміка і сантехніка; інновацій у виробництві будівельних матеріалів, огляд передових технологій і послуг галузі.

Створено каталоги матеріалів виставок: Каталог учасників ХХ Київський міжнародний меблевий форум KIFF – 2023, Каталог учасників Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo – 2023.

Щиро вдячні колегам за співпрацю!

Користуйтесь можливістю наповнитись новими ідеями для власного безперервного професійного саморозвитку задля відбудови України.

Запрошуємо до професійного партнерства!