У БІНПО ВІДБУЛАСЬ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ «НОВІТНІ ПЕДАГОГІЧНІ Й ВИРОБНИЧІ ТЕХНОЛОГІЇ» ІЗ ПЕДАГОГАМИ ЗП(ПТ)О

24 квітня 2024 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулась онлайн-зустріч Консалтингового центру БІНПО «Новітні педагогічні й виробничі технології» із педагогами професійної (професійно-технічної) освіти Луганської та Рівненської областей.

Понад 80 слухачів отримали відповіді щодо методичного супроводу сучасного педагога професійної освіти та віднайшли варіації для підвищення кваліфікації, розвитку фахових компетентностей, побудови власної траєкторії безперервної освіти. Ознайомились із рубриками Єдиної освітньо-цифрової екосистеми БІНПО, що сприяє неформальній та інформальній освіті педагога, надаючи умови та можливості.

Слухачі дізнались про переваги співпраці із відділом сучасних технологій виробництва: умови отримання свідоцтва про публікацію методичних розробок, особливості конкурсу випускних робіт.

Оксана Оліферчук, завідувачка відділу під час зустрічі ознайомила викладачів та майстрів професійно-практичної підготовки з банком передового педагогічного досвіду інформаційно-аналітичного ресурсу «Методична скарбничка» (http://surl.li/lylcc).

У БІНПО активно функціонує Консалтинговий центр «Новітні педагогічні і виробничі технології» (vstvbinpo23@gmail.com), інформаційно-аналітичний ресурс «Методична скарбничка» для професійного спілкування, обміну досвідом, отримання науково-методичної підтримки.

Банк кращих освітніх практик БІНПО постійно оновлюється педагогічними кейсами для проведення навчальних занять, узагальнення та поширення інноваційного педагогічного досвіду. Усього інформаційно-аналітичний ресурс «Методична скарбничка» вміщує 1648 методичних матеріалів для 120 професій, у 2256 – кращих освітніх практик за компетенціями на електронних носіях, 169 відеофільмів для 49 професій, 14 методичних матеріалів інтерактивно – практичного простору для здобувачів освіти з професії «Електрогазозварник», узагальнені матеріали міжнародних спеціалізованих виставок (презентації і каталоги), 6 збірників за компетенціями.

Онлайн-зустрічі Консалтингового центру БІНПО «Новітні педагогічні й виробничі технології» із педагогами професійної (професійно-технічної) освіти проходять згідно графіку щосереди.

Запрошуємо педагогів до співпраці і професійної взаємодії!