У БІНПО ВІДБУЛАСЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ ДО ІНДИВІДУАЛЬНОЇ УСНОЇ СПІВБЕСІДИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТЕРСЬКІ ПРОГРАМИ

22 липня 2024 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відбулась консультація до індивідуальної усної співбесіди з іноземної мови для вступників на магістерські програми за спеціальностями 011 «Освітні, педагогічні науки», 053 «Психологія».

Метою індивідуальної усної співбесіди з іноземної мови є виявлення рівня сформованості іншомовної комунікативної компетенції осіб, які бажають вступити на навчання для здобуття ступеня «магістр» на основі здобутого ступеня вищої освіти «магістр» (ОКР «спеціаліст»).

Зміст співбесіди визначено Програмою єдиного вступного іспиту з іноземних мов для вступу на навчання осіб, які здобули ступінь «магістр» (ОКР «спеціаліст») і вступають за ступенем вищої освіти «магістр», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від  28 березня 2019 року № 411.

Консультацію провели члени фахової атестаційної комісії з іноземної мови – Володимир Кулішов, завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент, та Світлана Швидка, доцентка кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну, кандидатка фізико-математичних наук, доцентка.

Під час консультації абітурієнти мали можливість детально ознайомитися із порядком проведення індивідуальної усної співбесіди, переліком тем і граматичного інструментарію, у межах яких перевіряються теоретичні знання і сформовані відповідні фахові компетентності, критеріями оцінювання іншомовної комунікативної компетенції, отримати відповіді на питання щодо організації та проведення індивідуальної усної співбесіди.

Бажаємо шановним вступникам успішного складання іспитів!