У БІНПО ВІДБУЛОСЯ ЮВІЛЕЙНЕ ЗАСІДАННЯ СТУДІЇ КОРПОРАТИВНОГО ТИМБІЛДИНГУ «ЛІДЕРИ, ЩО НАДИХАЮТЬ»

15 березня 2024 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулося ювілейне засідання Студії корпоративного тимбілдингу на тему: «Лідери, що надихають», що приурочене до 45-річчя з дня заснування Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

Організатор заходу – кафедра педагогіки, психології та менеджменту БІНПО.

Ювілейне засідання Студії корпоративного тимбілдингу зібрало понад 200 точок підключення учасників із різних регіонів України (Луганської, Харківської, Херсонської, Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Сумської, Черкаської, Київської, Хмельницької, Рівненської, Миколаївської, Вінницької, Полтавської, Одеської, Тернопільської, Чернігівської областей). Серед учасників студії: педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти; представники закладів вищої та фахової передвищої освіти, здобувачі вищої освіти та випускники БІНПО; роботодавці та ключові стейкголдери.

Модератори заходуВолодимир Кулішов, завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент; Оксана Оліферчук, завідувачка відділу сучасних технологій виробництва, старша викладачка кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін.

Ювілейне засідання Студії корпоративного тимбілдингу розпочалося із музичних привітань хору імені Олексія Юзефовича (художній керівник: Аліна Андрєєва). Виступ хору створив позитивну атмосферу для продуктивної роботи всіх учасників.

З вітальним словом до колективу БІНПО звернувся Дмитро Антонюк, доктор економічних наук, професор, віцепрезидент Запорізької торгово-промислової палати, професор кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Запорізького національного університету, ключовий стейкголдер Інституту, який звернув увагу на інноваційні напрями діяльності БІНПО та його належне місце в системі закладів вищої освіти України.

Петро Саух, дійсний член (академік) НАПН України, академік-секретар Відділення вищої освіти НАПН України, доктор філософських наук, професор, привітав колектив БІНПО із ювілейною датою та наголосив на важливій ролі БІНПО, яку сьогодні Інститут відіграє в системі Національної академії педагогічних наук України взагалі та на теренах вітчизняного освітнього простору зокрема.

Підтримала плеяду вітальних слів Вікторія Сидоренко, директорка БІНПО, докторка педагогічних наук, професорка, із промовою: «45 років незламності, консолідації, непохитності. 45 років досвіду, інновацій та перемог». Подякувала всім замовникам освітніх послуг, роботодавцям, студентам за продуктивну взаємодію і співпрацю впродовж 45 років з Інститутом. Вікторія Вікторівна наголосила, що лідерство – це нова якість управління людськими ресурсами, що ґрунтується на ідеалах творчості, проактивності, стратегічного мислення, довіри та поваги до людей. Презентувала відеоролик про історію створення Інституту, його минуле і сучасне, записаний викладацьким складом Інституту.

Із вітальними словами звернулися: Едуард Гончаров, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області, ключовий стейкголдер; Віктор Гріненко, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області, ключовий стейкголдер Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти; Віктор Василиненко, заступник директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, ключовий стейкголдер; Наталія Муранова, проректорка з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, докторка педагогічних наук, професорка, Відмінник освіти України; Василь Триснюк, доктор технічних наук, професор, завідувач відділу досліджень навколишнього середовища Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, ключовий стейкголдер БІНПО.

Медалями, почесними грамотами, подяками Національної академії педагогічних наук України до 45-річчя з дня заснування Інституту, за сумлінне виконання своїх посадових обов’язків та проявлені при цьому творчість та ініціативу були нагороджені стейкголдери Інституту, кращі працівники.

У рамках ювілейного засідання Студії корпоративного тимбілдингу виступили: Леся Інжиєвська, доцентка кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО, кандидатка психологічних наук, доцентка, із майстер-класом: «Використання арттехнік з різними верствами населення: досвід і перспективи»; Лідія Горошкова, докторка економічних наук, професорка, професорка кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО, із доповіддю: «Лідери, що надихають»; Юлія Герасименко, докторка економічних наук, доцентка, професорка кафедри педагогіки, психології та менеджменту, із доповіддю: «Кращі приклади управління та лідерства в історії».

Ювілейне засідання Студії корпоративного тимбілдингу стало гідним завершенням плеяди урочистостей з нагоди 45-річчя з дня заснування Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

Повний запис заходу розміщено у відкритому доступі на офіційному ютуб-каналі БІНПО за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=l0RhE_L16VM&t=522s

Щиро дякуємо всім, хто підтримував і підтримує наш заклад освіти – роботодавцям, ключовим стейкголдерам, слухачам курсів підвищення кваліфікації, здобувачам освіти, випускникам БІНПО!