У БІНПО ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН-ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

У БІНПО ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН-ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

09 червня 2022 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся День відкритих дверей у форматі онлайн.

На Дні відкритих дверей було зафіксовано понад 90 точок підключення з різних куточків України.

Вікторія Сидоренко, директорка БІНПО, докторка педагогічних наук, професорка, розповіла історію функціонування та розвитку закладу на ринку освітніх послуг, визначила основну місію, окреслила спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців бакалаврського та магістерського освітніх рівнів, окреслила переваги Інституту очима «Вступника-2022».

Водночас, Вікторія Вікторівна наголосила, що найкращою рекламою нашого Інституту є його випускники.

Яна Ошийко, випускниця БІНПО за спеціальністю «Менеджмент», переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (2021) висловила теплі слова вдячності Інституту за якісну підготовку, яка допомогла їй у майбутній професійній реалізації, адже по завершенню навчання Яна Юріївна здобула перемогу в конкурсному відборі претендентів на заміщення вакантної посади директора Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга».

Юлія Грунтковська, випускниця БІНПО за освітньо-професійною програмою «Педагогіка вищої школи» (2022), поділилася із присутніми власними професійними здобутками за результатами навчання у Інституті. Юлія Валеріївна наразі успішно працює майстринею виробничого навчання, викладачкою спеціальних дисциплін Вищого професійного училища №17 м. Дніпро.

Ольга Щербатюк, випускниця БІНПО за спеціальністю «Психологія», зазначила, що навчання в Інституті стало для неї поштовхом не лише до заняття науковою діяльністю, а й до професійних успіхів. Ольга Віталіївна є одним із знаних психотерапевтів м. Біла Церква, надає волонтерську психологічну допомогу особам, які постраждали внаслідок війни.

Андрій Єрмоленко, секретар Відбіркової комісії, завідувач кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін БІНПО, зупинився на особливостях прийому для здобуття вищої освіти у 2022 році. Андрій Борисович пояснив цьогорічні аспекти складання магістерського тесту навчальної компетентності та реєстрації для його проходження.

Оксана Рудич, кандидатка економічних наук, доцентка, доцентка кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО, роз’яснила практичні аспекти складання ефективного мотиваційного листа, документу, що складається і подається вступником до закладу вищої освіти. Модератор пояснила причини, через які вступник вважає себе найкращим кандидатом для вступу на відповідну освітню програму.

Євгеній Івашев, в.о. заступника директора БІНПО з навчальної роботи, кандидат юридичних наук, наголосив на унікальності БІНПО як державного закладу вищої освіти ІV рівня акредитації в аспекті здійснення навчання в Київській області за певними спеціальностями, підкреслив унікальні професійні компетентності професорсько-викладацького складу Інституту.

Особливості, можливості та переваги навчання за освітньо-професійними програмами у своїх виступах висвітлили їхні гаранти: Володимир Кулішов, завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту, кандидат педагогічних наук (ОП «Педагогіка вищої школи»), Наталія Торба, доцентка кафедри педагогіки, психології та менеджменту, кандидатка психологічних наук (ОП «Психологія»), Ігор Грозний, академік АЕН України, доктор економічних наук, професор кафедри педагогіки, психології та менеджменту (ОП «Управління навчальним закладом», «Адміністративний менеджмент»).

Протягом усього заходу його учасники мали можливість ставити запитання і одержувати на них вичерпні відповіді.

Висловлюємо велику вдячність усім, хто сьогодні знайшов можливість бути із нами!

Повний запис онлайн-дня відкритих дверей доступний для перегляду на ютуб-каналі БІНПО за посиланням:
https://youtu.be/d0rCsyDPryI.

Будуємо майбутнє разом із нами і разом крокуємо до перемоги!