У БІНПО ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРА ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 011 «ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ» СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ПЕДАГОГІКА ВИЩОЇ ШКОЛИ»

18 квітня 2022 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відбувся захист кваліфікаційних робіт магістра галузі знань 011 «Освітні, педагогічні науки» спеціалізації «Педагогіка вищої школи».

Захист кваліфікаційних робіт магістра є подією особливою, адже більшість студентів БІНПО є практичними працівниками різноманітних закладів освіти, що покладає відповідальність щодо якості і рівня освітнього процесу.

До складу екзаменаційної комісії увійшли:

Бацуровська Ілона Вікторівна – голова комісії, доцентка кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Миколаївського національного аграрного університету, докторка педагогічних наук, доцентка;

Кулішов Володимир Сергійович – заступник голови комісії, доцент кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін БІНПО ДЗВО «УМО», кандидат педагогічних наук, доцент;

Сидоренко Вікторія Вікторівна – членкиня комісії, директорка БІНПО ДЗВО «УМО», докторка педагогічних наук, професорка;

Самойленко Олександр Миколайович – член комісії, завідувач кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну БІНПО ДЗВО «УМО», доктор педагогічних наук, доцент;

Князєва Марина Олексіївна – секретарка комісії, методистка навчального відділу БІНПО ДЗВО «УМО».

Голова комісії, Ілона Вікторівна, підкреслила, що всі кваліфікаційні роботи магістра характеризуються високим рівнем актуальності тем досліджень, глибиною їхнього розкриття, науковою новизною.

Висловлюємо велику вдячність магістрам і науковим керівникам (професорка Вікторія Сидоренко, доцент Володимир Кулішов, старша викладачка Наталія Бабченко) за високий рівень робіт і цікавий захист.

Щиро бажаємо нашим магістрам стати тими світочами, котрим вдасться осяяти світлом знань теперішнє і майбутнє задля успішного процвітання нашої України.

Творчості і наснаги Вам, шановні наші колеги! Плідного та цікавого професійного шляху!