У БІНПО ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 011 ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ

22 травня 2023 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки (ОПП «Педагогіка вищої школи»).

Захист кваліфікаційних робіт – відповідальний момент, коли здобувачі освіти мають підтвердити рівень здобутих в закладі освіти теоретичних знань, набутих практичних навичок, розвинутих фахових компетентностей.

Цьогорічне проведення атестації відбулося в складі екзаменаційної комісії:

Скиба Юрій Андрійович – голова комісії, заступник директора з наукової роботи Інституту вищої освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, доцент;

Кулішов Володимир Сергійович – заступник голови комісії, завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент;

Сидоренко Вікторія Вікторівна – членкиня комісії, директорка БІНПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти», докторка педагогічних наук, професорка;

Кучерак Ірина Володимирівна – членкиня комісії, доцентка кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидатка педагогічних наук, доцентка;

Князєва Марина Олексіївна – секретарка комісії, завідувачка навчального відділу БІНПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Голова комісії, Юрій Скиба зазначив практичну спрямованість кваліфікаційних робіт, актуальність обраних здобувачами освіти тем, інноваційний характер викладу матеріалу.

Магістри висловили вдячність керівникам кваліфікаційних робіт (проф. Вікторія Сидоренко, доц. Володимир Кулішов, проф. Олександр Самойленко, доц. ІринаКучерак) за допомогу, конструктивну критику та зауваження, можливість якісно підготувати роботи та компетентно їх захистити, консолідацію науки і практики.

За результатами захисту здобувачі освіти продемонстрували високий рівень підготовки, глибокі знання зі спеціальності, отримали рекомендації до вступу в аспірантуру.

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності, успіхів на професійній ниві, творчого та інноваційного використання в освітній та науковій діяльності набутих в інституті знань.

Творимо майбутнє України разом!