У ЧАСИ ВИПРОБУВАНЬ: ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ОСОБИСТОСТІ

Ось і минув квітень, другий місяць широкомасштабної війни, протягом якого наші ЗСУ і весь народ України, кожний на своєму фронті, давали відсіч ворогу. ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України на чолі з ректором Миколою Кириченком не залишився осторонь освітянського фронту. Науково-педагогічні працівники університету активно долучилися до громадської діяльності, щоб наблизити перемогу нашого народу над фашистами. Зроблено багато, зокрема, продовжує тривати акція «Переможні обрії освіти», що започаткована науковцями Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (директор – Тамара Сорочан) спільно з Українським відкритим університетом післядипломної освіти (цифровим аналогом ЦІПО). Активним організатором цікавих вебінарів у межах акції «Переможні обрії освіти» є кафедра психології управління (завідувач ‑ Олена Бондарчук).

Разом із партнерами – лабораторією організаційної та соціальної психології Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Українською асоціацією організаційних психологів і психологів праці на чолі з Людмилою Карамушкою та Вищою школою лінгвістичною в Ченстохові, Польща (проректором Томашем Куком) було проведено серію вебінарів «Психологічна підтримка особистості в умовах війни».

Записи кожного з вебінарів презентовані на YouTube каналі ДЗВО «Університет менеджменту освіти», а їх загальна кількість переглядів сягнула понад 16 660.

Усі бажаючі також можуть переглянути популярні та актуальні у воєнний час вебінари з серії «Психологічна підтримка особистості в умовах війни».

Вебінар 1. 6 квітня 2022 р.: https://youtu.be/EQ62pSCttbI

Спікери:

Олена Бондарчук, завідувач кафедри психології управління ЦІПО ДЗВО «УМО», доктор психологічних наук, професор;

Томаш Кук, проректор з міжнародної співпраці Вищої Школи Лінгвістичної в Ченстохові, сертифікований коуч ICF (PCC), Польща;

Наталія Пінчук, доцент кафедри психології управління ЦІПО ДЗВО «УМО», кандидат психологічних наук, доцент.

Вебінар 2. 13 квітня 2022 р.: https://youtu.be/cTeahzn1J04

Основна проблема для обговорення: як зберегти й підтримати психічне здоров’я в умовах війни?

Спікери:

Людмила Карамушка, заступник директора Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, професор кафедри психології ЦІПО ДЗВО «УМО», академік НАПН України, доктор психологічних наук професор, Президент Української асоціації організаційних психологів і психологів праці;

Світлана Арефнія, кандидат психологічних наук, сімейний психотерапевт, телеексперт, член Української асоціації організаційних психологів і психологів праці.

Вебінар 3. 20 квітня 2022 р.: https://youtu.be/Qvi2ORimLVE

Основна проблема для обговорення: коучингові інструменти психологічної підтримки в умовах війни.

Вебінар 4. 27 квітня 2022 р.: https://youtu.be/qVdEBEFxSK4

Основна проблема для обговорення: технології психологічної підтримки в умовах війни.

Спікери вебінару:

Алла Вознюк, доктор психологічних наук, професор, в. о. завідувача кафедри психології Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (СОІППО),голова Сумського осередку Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці, Суми, Україна;

Катерина Лоленко, здобувач PhD з психології лабораторії організаційної та соціальної психології Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, член Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці, Київ, Україна-Польща;

Людмила Опанасенко, начальник Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Чорноморського національного університету імені Петра Могили, кандидат психологічних наук, Миколаїв, Україна.

Висловлюємо глибоку вдячність усім спікерам, нашим партнерам-співорганізаторам – лабораторії організаційної та соціальної психології Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України та Українській асоціації організаційної психології та психології праці на чолі з Людмилою Карамушкою, проректору Вищої школи лінгвістичної в Ченстохові, Польща Томашу Куку, співробітникам Навчально-методичного центру інформаційно-цифрових систем та технологій на чолі з Вадимом Савченко, а також усім учасникам вебінару.

Віримо в наш народ, ЗСУ і нашу країну!

Разом до перемоги!