У ЦІПО ТРИВАЄ НАВЧАННЯ НА КУРСАХ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України продовжує надавати освітні послуги з підвищення кваліфікації. Зокрема, з 10 квітня 2023 року за очно-дистанційною формою навчання розпочали заняття 171 слухач (7 груп).

За категоріямизараховано3 групи:

• Керівні та педагогічні працівники обласних навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів) професійної (професійно-технічної) освіти – 33 особи. Куратор-тьютор – Ганна Романова, професор кафедри професійної та вищої освіти ЦІПО.
  • Новопризначені заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти – 20 осіб. Куратор-тьютор – Людмила Антонюк, старший викладач кафедри професійної та вищої освіти ЦІПО.
  • Викладачі закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів) (на базі Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу імені А. Ю. Кримського Волинської обласної ради) – 30 осіб. Куратор-тьютор – Олена Мирошніченко, старший викладач кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО.

За тематичними та авторськими курсами підвищення кваліфікації зараховано 4 навчальних групи:

• Професійний розвиток педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів) (на базі Черкаського державного бізнес коледжу) – 38 осіб. Куратори-тьютори – Інна Отамась, доцент кафедри професійної та вищої освіти ЦІПО; Тетяна Ільїна, старший викладач кафедри професійної та вищої освіти ЦІПО.
  • Хмарні технології як цифровий інструмент в закладі освіти – 25 осіб. Куратор-тьютор: Мирослав Андрос, старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ЦІПО.
  • Психолого-педагогічні засади проєктного управління діяльністю закладу освіти засобами цифрових технологій – 25 осіб. Куратор-тьютор: Валерій Киричук, доцент кафедри психології управління ЦІПО.

Як передбачено робочими навчальними планами, під час курсів слухачі ознайомляться з організаційними, методичними та технічними аспектами управління дистанційним навчанням, інноваційними технологіями, проєктною діяльністю і використанням хмарних технологій у закладі освіти, а також дізнаються про особливості проведення занять за змішаною формою навчання.

Крім того, учасники курсів працюватимуть з освітніми технологіями, платформами та онлайн-сервісами (EdTech, Classcraft, ADL, «Універсал-онлайн»), будуть залучені до розроблення цифрових наративів, інтелект-карт і веб-сайтів.

Щиро бажаємо невичерпної енергії, професійного вдосконалення та успішного навчання! Міцно тримаємо освітній фронт і впевнено крокуємо до перемоги!