У ЦІПО ТРИВАЮТЬ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України продовжує надавати якісні освітні послуги з підвищення кваліфікації.

Зокрема, на початку першого тижня квітня 2023 року за очно-дистанційною формою навчання розпочали заняття 175 слухачів (7 груп).

За категоріямизараховано4 навчальні групи:

• директори закладів професійної (професійно-технічної) освіти – 30 осіб. Куратор-тьютор – Вікторія Купрієвич, доцент кафедри професійної та вищої освіти ЦІПО;
  • заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти – 33 особи. Куратор-тьютор – Леонід Романов, доцент кафедри професійної та вищої освіти ЦІПО;
  • ректори (президенти, начальники), проректори (віце-президенти, заступники начальників) університетів, академій, інститутів – 13 осіб. Куратор-тьютор – Зоя Рябова, професор кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО;
  • керівники закладів ППО (ректори, проректори, директори, заступники директорів), завідувачі кафедр та структурних підрозділів закладів ППО – 23 осіб. Куратор-тьютор – Тамара Сорочан, професор кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО.

За тематичними та авторськими курсами зараховано 3 навчальні групи:

• Цифровізація освітнього процесу: етапи та вплив на якість викладання та навчання – 26 осіб. Куратор-тьютор – Тетяна Шеремет, старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ЦІПО;
  • Науково-методичний супровід забезпечення якості у закладах освіти – 50 осіб. Куратор-тьютор – Олена Острянська, доцент кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО.

Згідно програм підвищення кваліфікації слухачі ознайомляться з актуальною проблематикою таких модулів: «Освітологічний і нормативно-правовий», «Менеджмент і лідерство», «Соціально-психологічний», «Науково-методичний», «Інформаційно-комунікаційний» та розвинуть відповідні компетентності.

Крім того, учасники курсів працюватимуть з освітніми веб-квестами, будуть залучені до інтернет-проєктів і психологічних практикумів.

Щиро бажаємо натхненної, плідної праці та ефективного підвищення кваліфікації усім нашим слухачам!

Гідно тримаємо освітній фронт і робимо свій внесок у перемогу!