У ЦІПО ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК СЛУХАЧІВ НА КУРСАХ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України в умовах воєнного стану продовжує належно працювати на освітньому фронті у сфері професійного розвитку педагогів України.

23 червня 2023 року в Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» відбувся черговий випуск слухачів на курсах підвищення кваліфікації.

Навчання успішно завершили 261 особа з числа керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників системи освіти України за темами:

• «Викладачі та методисти кафедр, центрів (лабораторій) і структурних підрозділів закладів ППО за профілем: гуманітарний, суспільно-гуманітарний та естетичний» – 21 особа. Куратор-тьютор: Марина Ілляхова, доцент кафедри філософії і освіти дорослих;
  • «Директори закладів професійної (професійно-технічної) освіти» – 24 особи. Куратор-тьютор: Вікторія Купрієвич, доцент кафедри професійної і вищої освіти;
  • «Директори (заступники директорів) інститутів, декани (заступники деканів) факультетів університетів, академій, інститутів» – 37 осіб. Куратор-тьютор: Віра Драгунова, доцент кафедри менеджменту освіти та права;
  • «Викладачі закладів фахової передвищої освіти» – 38 осіб. Куратор-тьютор: Вікторія Маршицька, доцент кафедри філософії і освіти дорослих;
  • «Психологічне забезпечення якості позашкільної освіти в кризових умовах і поствоєнний період» – 28 осіб. Куратор-тьютор: Наталія Гордієнко, доцент кафедри психології управління;
  • «Персональні Веб-ресурси педагога: засоби створення, супровід та використання» – 36 осіб. Куратор-тьютор: Станіслав Ларін, доцент кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій;
  • «Науково-методичний супровід забезпечення якості в закладах освіти» – 50 осіб. Куратор-тьютор: Віра Драгунова, доцент кафедри менеджменту освіти та права;
  • «Заступники директорів з навчальної, навчально-методичної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти» – 27 осіб. Куратор-тьютор: Людмила Антонюк, старший викладач кафедри професійної і вищої освіти.

Відповідно до освітньо-професійних програм підвищення кваліфікації, освітній процес на курсах організовувався із використанням технологій дистанційного навчання за допомогою технічних засобів комунікації.

Під час занять слухачі ознайомились з новітніми технологіями навчання й актуальними аспектами мотивації особистісного розвитку, проаналізували сучасні вимоги до організації освітнього процесу в закладах освіти, розвинули здатність ефективно поєднувати інформаційні та інноваційні педагогічні технології у практиці викладання.

За час навчання слухачі науково збагатилися, здобули нові знання і сформували необхідні навички, зміцнили свій професійний досвід, отримали позитивні враження та прагнення до подальшої співпраці!

Підсумком навчання на курсах став публічний захист випускних робіт. Випускні роботи відзначалися креативністю, інноваційним підходом і нестандартним рішенням поставлених завдань. У процесі захисту випускних робіт слухачі переконливо та логічно викладали основні результати свого дослідження, ґрунтовно відповідали на питання членів комісії, показали високий рівень професійних знань та навички досвідчених спеціалістів. Для кращого сприйняття змісту доповідей слухачі використовували надзвичайно цікаві мультимедійні презентації.

По закінченню навчання слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

Вітаємо випускників з плідним завершенням навчання та бажаємо їм творчої невичерпності, нарощення і примноження свого потенціалу й успіхів у самореалізації! Натхнення, миру, благополуччя і добра!