УЧАСТЬ БІНПО У 35 МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ ВЗУТТЯ ТА АКСЕСУАРІВ EXPO SHOES

04 жовтня 2024 року науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відвідали 35 Міжнародну спеціалізовану виставку взуття та аксесуарів EXPO SHOES.

Анастасія Костина, завідувачка відділу сучасних технологій виробництва Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти, стала учасницею Міжнародної виставки.

Міжнародна виставка EXPO SHOES демонструє останні досягнення дизайнерів і виробників взуття та аксесуарів, а також останні новинки ринку, що відображають модні тенденції наступного сезону.

Представлені  виробники, оптові і закупівельні організації взуття, аксесуарів та інших супутніх товарів з України та з-за кордону. Основні тематичні розділи виставки: взуття чоловіче; взуття жіноче; взуття дитяче; галантерея та аксесуари; одяг; мілітарі стиль; послуги тощо.

Було представлено понад 50 компаній, із них – представники з України:

• 105.store Україна, Харків виробник – взуття жіноче;
  • ALEX BENS Україна, Харків Виробник, торгова компанія – взуття чоловіче, взуття жіноче, взуття дитяче, мілітарі стиль;
  • Allshoes Україна, Харків, Київ, Одеса, торгова компанія – взуття чоловіче, взуття жіноче;
  • Astory Bags Україна, Одеса виробник – галантерея та аксесуари;
  • Auris Україна, Харків виробник – взуття жіноче;
  • MIDA Україна, Запоріжжя виробник – взуття чоловіче, взуття жіноче, взуття дитяче, мілітарі стиль;
  • Zemira Україна, Дніпро виробник – взуття жіноче;
  • TIARA Україна, Харків виробник – одяг;

На виставці були представлені Міжнародні виробники:

• Betsy, Велика Британія, Україна, Київ торгова компанія - взуття жіноче, взуття дитяче;
  • CAPRICE, Німеччина, Україна, Київ виробник, торгова компанія – взуття жіноче, взуття чоловіче, галантерея та аксесуари;
  • CROSBY, Велика Британія, Україна, Київ торгова компанія – взуття чоловіче, взуття жіноче, взуття дитяче;
  • Lapya Trend, Туреччина, Україна, Хмельницький Виробник, Торгова компанія – взуття жіноче;
  • PETER KAISER, Німеччина, Україна, Київ виробник, Торгова компанія – взуття жіноче, Галантерея та аксесуари;
  • Rieker, Німеччина, Україна, Київ виробник – взуття чоловіче, взуття жіноче, галантерея та аксесуари;
  • TESORO, Італія, Україна, Київ Торгова компанія – взуття чоловіче.

Науково-педагогічні працівники щиро дякують представникам Міжнародної виставки взуття та аксесуарів EXPO SHOES за надану можливість ознайомитися з останніми тенденціями у сфері взуття та аксесуарів, новітніми технологіями у їх виробництві.

Матеріали Міжнародної виставки, знайомство з інноваційними кейсами фахівців сучасного виробництва дасть можливість передати досвід спеціалістів даної сфери  слухачам курсів підвищення кваліфікації ЗП(ПТ)О.