УЧАСТЬ БІНПО У КИЇВСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ МЕБЛЕВОМУ ФОРУМІ KIFF-2024 І МІЖНАРОДНІЙ ТОРГОВЕЛЬНІЙ ВИСТАВЦІ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

22 березня 2024 року науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відвідали Міжнародний меблевий форум KIFF-2024 та Міжнародну торговельну виставку будівельних матеріалів і технологій InterBuildExpo-2024.

Оксана Оліферчук.

Завідувачка відділу сучасних технологій виробництва БІНПО, стала учасницею спеціалізованих тематичних розділів виставок: Windows Glass Expo, Tool EXPO, Інтер’єр. Декор. Світло, Кераміка. Сантехніка. Камінь, ІнтерТехЕкспо, ENERGY & ECO TECHNOLOGY, Озеленення. Ландшафтний дизайн. Садова техніка, Ворота. Автоматика. Віконні, Фасади. Покрівля. Ізоляція, Двері та фурнітура, Проектування. Будівництво, Київ Експо Меблі, Кухня, Офіс.

ХХІ Міжнародний форум виробників і постачальників меблів (визнаний UFI) KIFF-2024 об’єднує виробників і дистриб’юторів, дизайнерів і архітекторів, декораторів  оптових і роздрібних покупців, власників меблевих салонів, операторів сектора HoReCa і всіх шанувальників вишуканого сучасного інтер’єру.

Оксана Михайлівна відвідала заходи дизайн-простору лекторію «Портал Майбуття», а саме: дискусія «Місця сили: Безбарʼєрність та інклюзивність у рекреаційних зонах», круглий стіл обговорення на тему: «Формування майбутнього: Стандарти як основа інтер’єрного дизайну», панельна дискусія: «Безпека укриттів. Сучасний досвід. Дизайн».

Міжнародна торговельна виставка будівельних матеріалів і технологій (визнана UFI) InterBuildExpo-2024 – професійна подія у галузі будівництва та архітектури, облаштування житла, проектування та ремонту, а також головний майданчик для обговорення найгостріших питань ведення будівельного бізнесу в Україні.

Вдячні організаторам виставки. Бажаємо ефективної роботи, процвітання, нескінченної енергії у досягненні поставленої мети, творчої наснаги у вирішенні нових завдань, здорової конкуренції і гарного самопочуття в цей непростий час.