УЧАСТЬ БІНПО У XXI МІЖНАРОДНОМУ ЕНЕРГЕТИЧНОМУ БІЗНЕС ФОРУМІ «5Е: ЕНЕРГЕТИКА. ЕЛЕКТРОТЕХНІКА. ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ЕКОЛОГІЯ. ЕНЕРГОРЕСУРСИ»

16 жовтня 2024 року науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України взяли участь у XXI Міжнародному енергетичному бізнес‑форумі «5Е: Енергетика. Електротехніка. Енергоефективність. Екологія. Енергоресурси».

Учасницею Міжнародного форумустала Анастасія Костина, завідувачка відділу сучасних технологій виробництва Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

XXI Міжнародний енергетичний бізнес-форум «5Е» відкриває горизонти технологічних можливостей для побудови нової архітектури повоєнної енергетичної системи України у форматі низки Міжнародних спеціалізованих виставок:

• Енергетика в промисловості,
  • EcoEnergy Expo,
  • ELECTRO INSTALL,
  • E‑Comps+DigiTec,
  • НафтоГазЕкспо,
  • Mining & Minerals Expo.

Унікальна синергія виставкових заходів концентрує чимало випереджувальних технологій, сучасного обладнання та техніки. Ця подія надає можливість відчути «пульс» технологічних змін, ознайомитись з кращими технічними рішеннями, від яких залежить щоденне безперебійне функціонування усіх сфер економіки України сьогодні та в майбутньому.

Бізнес-форум об’єднав експертів, урядовців, науковців, фахівців енергетичного та електротехнічного ринку для формування планів повоєнної побудови більш сучасної, безпечної, децентралізованої енергетичної системи. Крім того, до участі у форумі організатори залучили міжнародну й українську професійну спільноту – авторитетних галузевих експертів, представників влади, провідних фахівців електроенергетичного, нафтогазового і гірничодобувного ринків, лідерів електротехнічного, енергетичного і важкого машинобудування, електронної індустрії, спеціалістів суміжних галузей.

Захід дав можливість ознайомитися з найкращими технологічними рішеннями, від яких залежить щоденне безперебійне функціонування всіх секторів нинішньої та майбутньої української економіки.

Щиро дякуємо організаторам XXI Міжнародного енергетичного бізнес-форуму «5Е» за можливість ознайомитися з новими зразками функціонування вітчизняної енергетичної системи.