УЧАСТЬ НПП КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА МЕНЕДЖМЕНТУ В ОБГОВОРЕННІ РЕЗУЛЬТАТІВ ОПИТУВАННЯ СЕРЕД ЧЛЕНІВ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ З РОЗВИТКУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА БІЗНЕС-ОСВІТИ

14 березня 2024 року викладачі кафедри економіки, підприємництва і менеджменту - члени Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО) взяли участь в обговоренні результатів опитування серед членівасоціації, що проводилось в жовтні – листопаді 2023 року з метою уточнення наукових інтересів задля їхнього врахування в процесі подальшого інституціонального розвитку асоціації.

Результати опитування презентував Тарас Данько, голова Ради УАРМБО, професор кафедри менеджменту Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». В обговоренні активну участь взяла директор УАРМБО Людмила Горохова та багато членів організації. Матеріали дослідження є корисними та сприятимуть подальшій співпраці з УАРМБО та кафедри економіки, підприємництва та менеджменту.