Участь у науково-практичному онлайн Форумі Малої Академії Наук України

20 вересня 2023 року відбулась масштабна подія ‒ V Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії» за ініціативи Національного центру «Мала академія наук України», який відкрив президент МАН, академік НАН України та академік НАПН України Станіслав Довгий.  Активним співорганізатором Форуму традиційно виступає кафедра професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

На пленарному засіданні виступила завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва з темою «Науково-освітній альянс – як інноваційна форма дослідно-експериментальної роботи».

Секція «Soft skills як сучасний інструмент можливостей та розвитку кваліфікованого фахівця у повоєнній відбудові» явила собою своєрідний науково-методичний калейдоскоп найкращих практик формування «м'яких» навичок: учасники Науково-освітнього альянсу «Soft skills» ‒ сучасні навички успішності» оприлюднили результати дворічної дослідницької роботи, збагатились ідеями, обмінялись практиками. У цілому на Форум зареєструвались понад 800 учасників. Тільки на секційному засіданні «Soft skills як сучасний інструмент можливостей…» виступили 22 спікерів та було більше 70 колективних підключень із закладів та установ освіти міст Києва, Запоріжжя, Кривого Рогу, Корсунь-Шевченківського, Кропивницького, Львова, Одеси, Суми, Черкаси, Чернівці, Харкова та ін.

Учасників секції привітала вчена секретар НЦ «Мала академія наук України» кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Савченко.