УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ОТРИМАВ ПОДЯКУ ЗА УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПОПУЛЯРНОМУ ЗАХОДІ «НІЧ МОЛОДІЖНОЇ НАУКИ - 2024 В УМОВАХ ВІЙНИ»

17 травня 2024 р. до Дня науки в Україні ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України традиційно взяв участь у науково-популярному заході Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України «Ніч молодіжної науки–2024 в умовах війни» та отримав Подяку за участь у зазначеному заході.

Учасників привітав заступник Міністра освіти і науки України Денис Курбатов, Голова Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Олеся Ващук.

Протягом 4 годин заходу майже 50 молодих учених різних галузей знань презентували свої наукові результати широкому загалу, демонструючи, що молоді вчені України - активні, натхнені та продовжують тримати науковий фронт під час війни!

Тримаймо стрій! Все буде Україна!