УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ГОСТИННО ВІДЧИНИВ ДВЕРІ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

08 червня 2022 року ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України гостинно відчинив двері для вступників-2022, батьків та освітян. Цьогорічний Всеукраїнський День відкритих дверей відбувався під гаслом «Новації вступної кампанії-2022» і проходив у онлайн форматі на платформі Zoom із одночасною трансляцією на YouTube каналі ДЗВО «Університет менеджменту освіти»:

Під час заходу панувала дружня, відверта, сприятлива атмосфера, що дозволило спікерам ефективно надати професійні консультації майбутнім студентам про суттєві зміни до умов прийому у заклади вищої освіти України у зв’язку з воєнним станом.

Програма заходу передбачала презентації спікерів-науковців із актуальних для вступників питань. Увагу присутніх було сконцентровано на особливостях якісної підготовки до національного мультипредметного тесту з української мови, математики, історії України; новаціях вступу до Університету менеджменту освіти та Правил прийому; особливостях і перспективах навчання в ДЗВО «Університет менеджменту освіти», як структурної одиниці Національної академії педагогічних наук України; підготовку до написання мотиваційного листа та до магістерського тесту навчальної компетентності.

Відкрила захід проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор Наталія Муранова, яка презентувала освітню, наукову, міжнародну діяльність Університет; його структуру; науково-педагогічний склад; академічну мобільність здобувачів вищої освіти; можливість навчання за двома спеціальностями тощо.

Відповідальний секретар Приймальної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент Віра Драгунова представила у своїй презентаційній програмі Правила прийому, презентувала присутнім підготовку та терміни проведення національного мультипредметного тесту (українська мова, математика, історія України); магістерського тесту навчальної компетентності; терміни проведення основної, додаткової та спеціальної сесій; популярні інтернет ресурси для абітурієнтів, надала корисні рекомендації щодо вибору сучасної професії.

Креативним, емоційним та неординарним був виступ доцента кафедри публічного управління та проєктного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидата економічних наук, доцента Галини Бережної, яка надала корисні поради вступникам щодо написання мотиваційного листа, виокремила його основні структурні складові та підкреслила критерії його оцінювання в Університеті менеджменту освіти.

Завідувач кафедри економіки, підприємництва та менедженту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Бурлаєнко презентувала не менш важливу доповідь для вступників на освітній ступінь магістра про підготовку до магістерського тесту навчальної компетентності, наголосивши на особливостях відповідної програми, термінах його проведення та реєстрації. А головне, запросила всіх бажаючих на безоплатну підготовку до магістерського тесту навчальної компетентності, що вперше започатковано кафедрою економіки, підприємництва та менедженту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, яка розпочнеться з середини червня і триватиме липень місяць.

Підвела підсумок заходу директор Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Університету, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Рожнова, якаподякувала всім учасникам за увагу, активність і наполегливість у виборі майбутнього закладу вищої освіти ‑ Університету менеджменту освіти і запросила вступників на профорієнтаційний, освітній Відкритий діалог із випусковими кафедрами «Кава в Університеті менеджменту освіти для вступників», що відбудеться упродовж червня 2022 року у форматі онлайн.

Тож до зустрічі за кавою!

За бажанням захід можна переглянути на YouTube каналі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за посиланням: