УРОЧИСТА ВЧЕНА РАДА: УНІВЕРСИТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ 70 РОКІВ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ

30 листопада 2023 року в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулося урочисте відкрите засідання Вченої ради з нагоди 70 річниці заснування.

У роботі Вченої ради взяли участь: члени Вченої ради, науково-педагогічні та педагогічні працівники Університету, здобувачі освіти та вельми поважні гості – представники державних органів влади, Наглядової ради, НАПН України, закладів вищої та післядипломної освіти, громадських організацій та асоціацій, партнери, випускники минулих років та ветерани.

Засідання Вченої ради було розпочато виконанням Гімну України (виконавець Микола Бобрик) та вшануванням пам’яті всіх, хто віддав своє життя за Україну, мирних жителів, які стали жертвами терористів - хвилиною мовчання.

З ключовою доповіддю «Університет менеджменту освіти: сьогодення і можливості» з нагоди 70-річчя виступив Микола Кириченко, ректор, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії. Увагу присутніх було зосереджено на: Стратегії розвитку Університету до 2027 року; пріоритетних завданнях на сучасному етапі; особливостях структури Університету; кадровому потенціалі; підготовці здобувачів вищої освіти та підвищенні кваліфікації фахівців; програмах «подвійного дипломування» та «запрошений професор»; результатах вступної кампанії-2023; підготовці наукових і науково-педагогічних кадрів; науково-дослідній роботі та проведенні педагогічних експериментів; міжнародній, освітній, науковій, науково-організаційній, науково-експертній та проєктній діяльності; академічній мобільності учасників освітнього процесу тощо. На завершенні Микола Кириченко запевнив присутніх: «Колектив Університету має досить амбітні плани та реальні можливості щодо подальшого інноваційного розвитку. … Маю надію, що колектив Університету і надалі буде гідно зберігати та примножувати традиції своєї аlmа mаtеr, робити достойний вклад у розвиток освіти та науки задля розквіту української держави» та привітав колектив з нагоди дня створення закладу освіти.

Колектив Університету привітав Володимир Луговий, перший віце-президент, в.о. головного вченого секретаря НАПН України та вручив відзнаки НАПН України науково-педагогічним та педагогічним працівникам.

Відбулася почесна церемонія нагородження ректором Миколою Кириченком відзнаками НАПН України та Університету менеджменту освіти працівників та партнерів за багаторічну сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність, особистий внесок у розвиток національної освіти, навчання і виховання підростаючого покоління, підготовку висококваліфікованих фахівців і наукових кадрів, підвищення кваліфікації науково-педагогічних і педагогічних працівників та з нагоди 70-річчя з Дня створення Університету. Професора Ларису Сергеєву було нагороджено нагрудним знаком МОН України «За наукові та освітні досягнення».

На засіданні проголосили промову: Володимир Арешонков, голова Наглядової ради Університету; Юрій Вергун, директор Департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України; Оксана Лозова, начальник відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»; Галина Киричук, ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка; Марина Гриньова, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка; Ігор Смагін, директор КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»; Алла Черній, директор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Юлія Бурцева, ректор Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Микола Слюсаревський, директор Інституту соціальної та політичної психології НАПН України; Олег Спірін, директор Інститут цифровізації освіти НАПН України; Микола Головко, заступник директора з наукової роботи Інституту педагогіки НАПН України; Катерина Мірошниченко, президент ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» України; Ігор Найда, громадський діяч, засновник платформи «Сходи в майбутнє»; Юрій Решетніков, член Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН України та інші.

Урочисте засідання Вченої ради супроводжувалося презентацією, що демонструвала історичні віхи, сьогодення та здобутки колективу Університету. Креативними ведучими на заході були: Олександр Батюков та Марина Мочикіна, науково-педагогічні працівники Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Неймовірні враження, гарний настрій присутнім подарували: колектив Академічного камерного хору «Хрещатик», генеральний директор, Заслужений діяч мистецтв Сергій Дзюбенко та художній керівник, диригент, Заслужений артист України Павло Струць; аматорський колектив пісні й танцю «Серпанок» Центру культурних послуг Петрівської сільської ради, керівник Тетяна Яременко; лауреат конкурсу «Голос країни» Микола Бобрик; викладачі та учні Вишгородського клубу спортивного танцю «Love-Dance». Артисти подарували колективу Університету та гостям справжній вечір душі, тепла, щирості, віри у перемогу і прекрасне майбутнє нашої країни. У кожній композиції лейтмотивом була вдячність нашим Героям!

Низький уклін і слава й шана кожному воїну, що боронить і захищає наше життя!

На згадку присутні зробили безліч світлин з друзями, колегами, партнерами як у залі під час засідання, так і біля фото зон – «Все буде Україна», лялькове мистецтво, майстерка-крамничка.

З Днем народження, Університет менеджменту освіти!