УСПІШНИЙ ВИПУСК СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ В УМОВАХ ВІЙНИ

На кафедрі професійної і вищої освіти (завідувач кафедри – доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва) в Центральному інституті післядипломної освіти завершився ІІІ (заключний) етап курсів підвищення кваліфікації для слухачів категорії «Директори ЗП(ПТ)О» (куратор-тьютор – кандидат педагогічних наук, доцент Вікторія Купрієвич) та категорії «Заступники директорів з навчальної, навчально-методичної роботи ЗП(ПТ)О» (куратор-тьютор – старший викладач Людмила Антонюк).

22 червня 2023 року слухачі (з Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Чернігівської областей та м. Києва) взяли участь у науково-практичній онлайн конференції з обміну досвідом (модератори – професор Лариса Сергеєва, доцент Вікторія Купрієвич, старший викладач Людмила Антонюк), прослухали лекції, тематичні дискусії, практичні заняття та спецкурси.

23 червня 2023 року пройшов прилюдний онлайн захист випускних (підсумкових) робіт: голова комісії – доктор педагогічних наук, професор Марія Братко, члени комісії: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Оксана Кошіль, кандидат педагогічних наук, доцент Вікторія Купрієвич, куратор-тьютор групи та комісія у складі: голова комісії – доктор педагогічних наук, професор Наталія Муранова, члени комісії: старший викладач Тетяна Ільїна та куратор-тьютор – старший викладач Людмила Антонюк.

Кафедра бажає слухачам нових звершень, успіхів у роботі, втілення інноваційних планів у практичну діяльність, миру і перемоги!