в ННІМП відбувся День відкритих дверей

20 лютого 2021 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» відбувся День відкритих дверей. Організатором заходу виступила кафедра економіки, підприємництва та менеджменту.

День відкритих дверей − це особливий день у житті кожного закладу освіти.

Головною метою проведеного заходу було: знайомство майбутніх абітурієнтів з Інститутом, спеціальностями, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти; розповідь про навчання і про переваги Інституту над іншими закладами вищої освіти. Також була надана можливість майбутнім абітурієнтам познайомитись з викладацьким складом, адміністрацією та здобувачами вищої освіти нашого Інституту.

У рамках Дня відкритих дверей кафедрою економіки, підприємництва та менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» було проведено майстер-клас на тему: «Економіка з гумором».