ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ

15 жовтня 2024 року в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України у змішаному форматі відбулося планове засідання Наглядової ради, яку очолює голова Володимир Арешонков, народний депутат України 9-го скликання.

Ректор Микола Кириченко проінформував присутніх про основні напрями діяльності Університету, особливо звернувши увагу на зміни у фінансуванні державою підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників в Україні в освітній галузі, що призведе до суттєвої зміни структури Університету в 2025 році.

На робочій зустрічі були присутні представники Університету ‑ проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків Наталія Муранова; проректор з наукової роботи та цифровізації Інна Отамась; директор Центрального інституту післядипломної освіти Тамара Сорочан, які акцентували увагу присутніх членів Наглядової ради на важливих аспектах підготовки та підвищення кваліфікації фахівців в умовах сучасних змін в галузі освіти.

Наглядова рада прийняла до відома інформацію ректорату та намітила подальші кроки щодо ефективної співпраці.