ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

17 травня 2023 року під головуванням ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти», член-кореспондента Національної академії наук вищої освіти України, доктора філософії Миколи Кириченка, відбулося планове засідання Вченої ради Університету.

На початку засідання голова Вченої ради Микола Кириченко вручив атестат професора кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти доктору педагогічних наук Наталії Приходькіній.

Директор Центрального інституту післядипломної освіти Тамара Сорочан, директор Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти Вікторія Сидоренко та директор Навчально-наукового інституту менеджменту і психології Тетяна Рожнова представили стан організаційної роботи, методичного забезпечення заочної та денної форм навчання в Університеті, обговорили основні завдання щодо підвищення якості підготовки фахівців в сучасних умовах.

Вченою радою затверджено звіти аспірантів (Інни Марчук, Валентини Осадчук, Світлани Мороз) та докторантки (Надії Любченко), які навчаються за кошти державного бюджету.

Затверджено в освітній діяльності Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» освітньо-професійні програми «Педагогіка вищої школи. Андрагогіка» та «Християнська педагогіка. Капеланство» спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки галузі знань 01 Освіта/Педагогіка.

Вченою радою рекомендовано до друку посібник «Як допомогти учням і батькам у часи війни: керівництво для тренерів», автори Оксана Руда та Тетяна Гніда.