ВІДБУЛОСЯ ПЛАНОВІ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

17 січня 2024 року під головуванням ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» член-кореспондента Національної академії наук вищої освіти України, доктора філософії Миколи Кириченка, відбулося планове засідання Вченої ради Університету.

На початку засідання голова Вченої ради Микола Кириченко вручив нагрудний знак Командувача об’єднаних сил ЗСУ «За службу та звитягу» ІІІ ступеня директору Центрального інституту післядипломної освіти Тамарі Сорочан та директору Навчально-наукового інституту менеджменту та психології В’ячеславу Супруну. За участь в україно-австрійському проєкті «Лідерство в часи кризи: урок для майбутнього» (Республіка А́встрія) сертифікати учасника отримали науково-педагогічні працівники Університету: професор Наталія Муранова, професор Лариса Сергеєва, доцент Ольга Просіна, доцент Лариса Оліфіра.

Вченою радою затверджено План роботи ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та План роботи Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти на 2024 рік як відокремленого структурного підрозділу.

Підведено підсумки роботи Вченої ради, спеціалізованих вчених рад Університету та роботи Ради із забезпечення якості та освітньої діяльності у 2023 році.

Затверджено нову редакцію порядку захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії в разових спеціалізованих вчених радах ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2023 p. № 502); теми дисертаційних досліджень здобувачів ступеня доктор філософії.

Рекомендовано до друку фахове видання збірника наукових праць «Вісник післядипломної освіти» 27(56) за серіями: «Педагогічні науки», «Соціальні та поведінкові науки», «Управління та адміністрування» (психологія, економіка, державне управління).