Відбулося урочисте вручення перших дипломів докторів філософії (PhD) з галузі знань «Публічне управління та адміністрування»

12 липня 2021 року в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулася знакова подія – урочисте вручення перших дипломів докторів філософії (PhD) з галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» (гарант ОНП – доктор наук з державного управління, професор АЛЕЙНІКОВА Олена Володимирівна) ЦИГАНУ Віктору Васильовичу і МАРУСІНІЙ Ларисі Миколаївниі, які є першими випускниками набору 2016 року  під науковим керівництвом доктора наук з державного управління, професора Ніни Григорівни ДІДЕНКО.

Публічні захисти дисертацій  ЦИГАНА Віктора Васильовича на тему «Розвиток державно-приватного партнерства в системі професійної (професійно-технічної) освіти», МАРУСІНОЇ Лариси Миколаївни на тему«Механізми державного управління системою загальної середньої освіти в умовах децентралізації та реформування освітньої галузі (регіональний аспект)»на здобуття ступеня доктора філософії відбулися 18 лютого 2021 року  в разових спеціалізованих вчених радах ДЗВО «Університет менеджменту освіти» ДФ 26.455.002, ДФ 26.455.001(відповідно).

Ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти», член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професоркафедри філософії і освіти дорослих КИРИЧЕНКО Микола Олексійович  тепло привітав Віктора Васильовича і Ларису Миколаївнуз важливою подією в житті, вагомим професійним досягненням – з присудженням наукового ступеня доктора філософії (PhD) за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» та вручив дипломи, висловивши сподівання, що здобутий науковий ступінь сприятиме підкоренню нових вершин у житті, успішному втіленню всіх творчих і наукових задумів, професійному зростанню та успіхам у майбутніх наукових пошуках! Микола Олексійович побажав усім подальшої плідної праці, наснаги та міцного здоров’я!

В урочистостях також взяли участь проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор  МУРАНОВА Наталія Петрівна, завідувач аспірантури і докторантури, кандидат педагогічних наук, доцент АНУФРІЄВА Оксана Леонідівна, вчений секретар УМО, кандидат історичних наук, доцент ВІНІЧЕНКО Алла Анатоліївна, завідувач відділу міжнародного співробітництва, член проєктної групи ОНП «Публічне управління та адміністрування», кандидат наук з державного управління, доцент КОВТУН Оксана Анатоліївна, директор ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент РОЖНОВА Тетяна Євгенівна, директорнауково-методичного центру ліцензування та акредитації ДРАГУНОВА Віра Валентинівна.

Бажаємо нашим молодим докторам філософії ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах, бажаємо сил та нових ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації, гарного настрою, міцного здоров’я і великого щастя! Нехай завжди вас супроводжує удача, підтримка рідних і колег!