ВІДБУВСЯ ЧЕТВЕРТИЙ ВЕБІНАР ІЗ СЕРІЇ МІЖНАРОДНИХ ВЕБІНАРІВ (УКРАЇНА-ПОЛЬЩА-ІЗРАЇЛЬ) «ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ І ПОВОЄННИЙ ЧАС»

У межах акції «Освітня ватра перемоги», започаткованої Центральним інститутом післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, 19 квітня 2023 р. відбувся четвертий із серії міжнародних вебінарів (Україна-Польща-Ізраїль) «Психологічне здоров’я особистості в умовах війни і повоєнний час». Установами-організаторами та співорганізаторами стали: ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України; Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України; Вища школа HUMANITAS, Польща; Благодійний реабілітаційний центр допомоги дітям та сім’ї KINDERVELT, Ізраїль; Українська асоціація організаційних психологів та психологів праці; Український відкритий університет післядипломної освіти, Україна.

Спікер вебінаруЛюдмила Карамушка, заступник директора Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, професор кафедри психології управління ЦІПО ДЗВО «УМО», академік НАПН України, доктор психологічних наук, професор, Президент Української асоціації організаційних психологів і психологів праці, Заслужений працівник освіти України (Україна) презентувала авторську технологію забезпечення психічного здоров’я персоналу освітніх організацій в умовах війни, розкрила як її теоретичне обґрунтування, так і практичний досвід застосування для психологічної підтримки освітян з деокупованих територій.

У вебінарі взяли участь близько 400 учасників – освітян і психологів з усіх регіонів України. Записи вебінару можна переглянути на YouTube каналі УМО за посиланнями: https://youtu.be/0usqQGtJc70

До нових зустрічей!

Тримаємо стрій і віримо в наші ЗСУ, народ, Україну!