ВІДБУВСЯ РІЧНИЙ ЗВІТ ЗДОБУВАЧІВ PHD З ПСИХОЛОГІЇ

10-11 вересня 2024 року відбувся річний звіт здобувачів PhD з психології на спільному засіданні кафедри психології управління Центрального інституту післядипломної освіти та кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти». Важливим етапом звіту стала презентація здобутків аспірантів не лише відповідно до формальних вимог, але й змістових аспектів їх дисертаційних досліджень на момент звіту й перспектив їх реалізації на майбутніх етапах навчання. Приємно відзначити, що переважна більшість здобувачів PhD виконують дисертаційні дослідження згідно із термінами, що визначені їхніми індивідуальними планами робота, а деякі з них – випереджаючи встановлені терміни, як, наприклад, здобувачки PhD із психології Дафна Максимов Шарон (Ізраїль, науковий керівник – доцент кафедри психології управління Наталія Пінчук, кандидат психологічних наук, доцент) та Анна Єфимова (Україна, науковий керівник – завідувачка кафедри психології та особистісного розвитку Олександра Брюховецька, доктор психологічних наук, професор).

Вітаємо здобувачів PhD з психології з успішним звітом і зичимо наснаги на нові наукові пошуки й творчі здобутки.