ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ «РОЗВИТОК ПСИХІЧНОЇ СТІЙКОСТІ В КРИЗОВИХ УМОВАХ»

ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ «РОЗВИТОК ПСИХІЧНОЇ СТІЙКОСТІ В КРИЗОВИХ УМОВАХ»

На базі Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України 25 та 26 травня 2023 року відбувся очний тренінг «Розвиток психічної стійкості в кризових умовах» для студентів та аспірантів спеціальності «Психологія».

Організатором заходів виступили співробітники кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту і психології. Ведучими тренінгу стали завідувач кафедри психології та особистісного розвитку доктор психологічних наук, доцент Вікторія Виноградова та старший викладач кафедри Ольга Астахова. У дводенному тренінгу взяли участь 17 здобувачів вищої освіти.

Метою проведення тренінгу стало поширення професійних знань відповідно до актуальних психологічних запитів в умовах воєнного стану.

Тренінг складався з теоретичної частини й практичних індивідуальних та групових завдань.

Під час тренінгу учасники отримали знання з мультимодальної моделі «BASIC PH» М. Лахада, а також заглибилися в теорію управління стресом. Також сформували практичні навички з поповнення психологічних ресурсів та ознайомились з техніками по зниженню та подоланню  стресових станів. Це дало можливість учасникам сформувати уміння з розвитку психологічних ресурсів для подолання важких життєвих випробувань. Ведучим тренінгу вдалося створити творчу атмосферу.

На сьогоднішній день такі заходи є цінним обміном досвіду, який збагачує та надихає на професійний розвиток. Це наближає нас до Перемоги!

Україна понад усе!