ВІДБУВСЯ ТРЕТІЙ ВЕБІНАР ІЗ СЕРІЇ МІЖНАРОДНИХ ВЕБІНАРІВ (УКРАЇНА-ПОЛЬЩА-ІЗРАЇЛЬ) «ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ВІЙНИ І ПОВОЄННИЙ ЧАС»

У межах акції «Освітня ватра перемоги», започаткованої Центральним інститутом післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, 12 квітня 2023 р. відбувся третій із серії міжнародних вебінарів (Україна-Польща-Ізраїль) «Психологічне здоров’я особистості в умовах війни і повоєнний час».

Установами-організаторами та співорганізаторами стали: ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України; Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України; Вища школа Humanitas, Республіка Польща; Благодійний реабілітаційний центр допомоги дітям та сім’ї Kindervelt, Ізраїль; Українська асоціація організаційних психологів та психологів праці; Український відкритий університет післядипломної освіти, Україна.

Спікер вебінаруТомаш Кук, повноважний представник ректора Вищої школи Humanitas, акредитований коуч Міжнародної федерації коучингу (PCC ICF) (Республіка Польща) у супроводі Наталії Пінчук, доцента кафедри психології управління ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидата психологічних наук, доцента. Томаш Кук презентував можливості піраміди Ділтса як потужного засобу коучингових технологій у контексті підтримки й відновлення психологічного здоров’я особистості в умовах війни.

У вебінарі взяли участь понад 300 учасників – освітян і психологів з усіх регіонів України. Записи вебінару можна переглянути на YouTube каналі УМО за посиланнями:

До нових зустрічей!

Тримаємо стрій і віримо в наші ЗСУ, народ, Україну!