ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР ЗІ СПІКЕРКОЮ З АВСТРІЇ МІХАЕЛОЮ СБУРНІ (MICHAELA SBURNI) ЗА УКРАЇНО-АВСТРІЙСЬКИМ ПРОЄКТОМ «ЛІДЕРСТВО І МЕНЕДЖМЕНТ В УМОВАХ ВІЙНИ»

05 червня 2023 року відбувся другий вебінар зі спікеркою й експерткою з Австрії Міхаелою Сбурні (Michaela Sburni) за україно-австрійським проєктом «Лідерство і менеджмент в умовах війни» за організації та підтримки Аташе з питань освіти Посольства Австрійської Республіки в Україні, Уповноваженого з питань освіти Міністерства освіти, науки та досліджень Австрії Домініка Айзенманна (Dominik Eisenmann) та OeAD (Австрійської служби міжнародної співпраці в галузі освіти і досліджень).

У ньому взяли участь представники ДЗВО «Університет менеджменту освіти» – Наталія Муранова, проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зав’язків, Лариса Оліфіра, заступник директора Центрального інституту післядипломної освіти, завідувач кафедри професійної та вищої освіти ЦІПО Лариса Сергеєва та завідувач кафедри філософії і освіти дорослих Ольга П росіна.

У центрі уваги під час вебінару стали питання резильєнтності організацій в кризових умовах, її ключові чинники, умови, характеристики та стратегії розвитку.

Учасники вебінару спільно з колегами Одеської академії неперервної освіти, Вінницької академії безперервної освіти, Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти у «воркшопах» мали змогу практично апробувати методичний інструментарій – «Квадрат напруги» (D. Denyer, 2017) під час аналізу рівня резильєнтності закладів освіти, які вони представляють, в умовах воєнного часу, вжитих адаптивних заходів, напрацьованих освітніх і поведінкових моделей, перспективних стратегій для його підвищення.

Дякуємо організаторам вебінару – австрійським партнерам і спікеру за практичний інструментарій, інноваційний досвід, які своєчасні й необхідні для життєстійкості та розвитку освітніх організацій у складні часи воєнної агресії росії в Україні, а також усім учасникам за довірче, цікаве та продуктивне спілкування! Упроваджуємо набутий досвід і очікуємо нових зустрічей за проєктом!