4 жовтня 2018 року на базі ДПТНЗ «Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти ім. П. Ф. Кривоноса» (м. Слов’янськ, Донецька область) відбувся Всеукраїнський науково-практичний Internet-семінар «Інновації у професійній підготовці робітничих кадрів у контексті євроінтеграції освіти».

Мета проведення заходу – обмін педагогічним досвідом щодо використання інноваційних освітніх та новітніх виробничих технологій у професійній підготовці кваліфікованих робітників та реалізації перспективних форм і методів професійної підготовки в умовах сучасних підприємств.

Організатори заходу: кафедра методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ УМО НАПН України та навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області. Науковий керівник та модератор Інтернет-семінару – Сілаєва І.Є., к.т.н., доцент, завідувач кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін БІНПО.

У роботі Інтернет-семінару взяли участь педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької, Полтавської, Дніпропетровської, Київської, Харківської, Кіровоградської  та Луганської областей, загалом близько 80 осіб.

Даний захід проводився на етапі залікової сесії курсів підвищення кваліфікації груп викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання закладів професійної освіти Донецької області (м. Слов’янськ, м. Лиман). Таким чином кафедрою методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін БІНПО впроваджується сучасна модель підвищення кваліфікації, коли разом із свідоцтвом про підвищення кваліфікації слухачам надається можливість ознайомитися із перспективним педагогічним досвідом, кращими освітніми практиками та технологіями ефективного навчання, які застосовують у професійній діяльності педагогічні працівники України та отримати сертифікат учасника освітнього науково-методичного заходу.

Тематика питань науково-практичного семінару (19 доповідей) охоплювала актуальні аспекти навчально-організаційної та науково-методичної діяльності педагогів  професійної школи.