ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ ВИПУСКОВИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА: МЕНЕДЖМЕНТ ОРГAНІЗAЦІЙ І AДМІНІСТРУВAННЯ (ЗA ВИДAМИ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ)

19 березня 2024 року у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології (ННІМП) ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (УМО) на кафедрі економіки, підприємництва та менеджменту відбувся успішний захист кваліфікаційних випускових робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент», освітньо-професійна програма Менеджмент оргaнізaцій і aдмініструвaння (зa видaми економічної діяльності), група МОБМ-22-Д1.

Усіх присутніх здобувачів вищої освіти привітали та побажали успішного захисту кваліфікаційних робіт: голова екзаменаційної комісії, доктор економічних наук, професор Геннадій Дмитренко; завідувачка кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, доцент Тетяна Бурлаєнко; доктор економічних наук, професор Валентина Іванова; кандидат економічних наук, доцент Оксана Ануфрієва та інші науково-педагогічні працівники, які були присутні на захисті робіт.

Випускники представили дослідження на актуальні теми сьогодення зі сфери управління та адміністрування в різних галузях економіки України. Варто відзначити, що в умовах воєнного стану, відключення світла, перебоїв з електрикою та інтернету, повітряних тривог, внаслідок військових подій, здобувачі вищої освіти змогли вчасно і якісно завершити власні дослідження та достойно презентувати їх на захисті.

Викладачі кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, маючи великий професійний досвід, допомогли розкрити потенціал здобувачів вищої освіти щодо їх розвитку у науковій та практичній сфері управління підприємствами та організаціями під час навчання на кафедрі.

Слід зазначити, що у воєнний та післявоєнний період суспільство має та буде мати попит на фахівців із економіки та менеджменту, тому, маємо надію, що випускники освітньо-професійної програми Менеджмент оргaнізaцій і aдмініструвaння (зa видaми економічної діяльності), спеціальності 073 «Менеджмент», займуть достойне місце на відповідному ринку праці та продовжуватимуть своє навчання в аспірантурі Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Вітаємо наших випускників і бажаємо здійснення всіх планів та мрій!

Все буде Україна!