ВІДЗНАЧЕНО ВАГОМІ ДОСЯГНЕННЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПЕДАГОГІЧНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РІВНЯ

13 березня 2023  року академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих, дійсний член (академік) НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Неля Ничкало провела урочисту зустріч, на якій вручила відзнаки НАПН України та висловила слова вдячності за результати педагогічного експерименту з теми «Управління розвитком закладів професійної (професійно-технічної)  освіти на засадах педагогічної логістики».

Постановою Президії Національної академії педагогічних наук України № 4-к від 26 січня 2023 р. нагороджено:

• медаллю «Леся Українка» нагороджено Ларису Сергеєву, завідувача кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктора педагогічних наук, професора, наукового керівника експериментального педагогічного майданчика, члена Науково-методичної комісії з інноваційної діяльності сектору дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти та виховання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України;
  • знаком «Ушинський К. Д.» нагороджено Світлану Микитюк, директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, керівника експериментально-дослідної роботи;
  • Почесною грамотою НАПН України нагороджено Катерину Мірошниченко, президента громадської організації «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти», консультанта експериментального педагогічного майданчика.

Нагороди вручені за активну участь, особистий внесок у розвиток української освіти, вагомі досягнення в роботі експериментального педагогічного майданчика, сприяння популяризації науки та залучення до дослідно-експериментальної роботи педагогічних працівників закладів і установ професійної (професійно-технічної) освіти України.

У зустрічі взяли участь Наталія Муранова, проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, Валентина Гордієнко, учений секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих, кандидат педагогічних наук.

У закладах професійно-технічної освіти Чернівецької області успішно розвивається дослідницька робота, колектив ВПУ № 3 є учасником Науково-освітнього альянсу «Soft skills ‑ навички успішності», Чернівецьке ВПУ радіоелектроніки активно співпрацює в інноваційному віддаленому кластері «Електроімпульс», заклади беруть участь в програмі «Еразмус+», інших програмах і проєктах. Кафедра професійної і вищої освіти приділяє значну увагу популяризації досягнень і напрацювань експериментальних педагогічних майданчиків.