ВИРОБЛЯТИ НАВИЧКИ ПОСТІЙНОГО НАВЧАННЯ

28 жовтня 2021 року відбувся міжрегіональний вебінар за програмою експериментального педагогічного майданчика «Формування мяких навичок («softskills») майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Інна Краснощок, наукові консультанти – доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва та кандидат педагогічних наук, доцент Вікторія Купрієвич).

У педагогічному експерименті беруть участь творчі групи педагогів ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі», директор Людмила Снєжко; ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського», директор Тетяна Горбачова; ВПУ № 3 м. Чернівці, директор Олеся Нікішина та ДНЗ «Регіональний центр ПТО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області», директор Ніна Ткаченко.

Учасників вебінару привітала Олена Сокоренко, начальник відділу професійно-технічної, фахової передвищої, вищої освіти та кадрового забезпечення департаменту освіти і науки облдержадміністрації, кандидат педагогічних наук; Алла Шолудько, директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області; Світлана Микитюк,директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, м. Чернівці; Лариса Кашуба, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області; Наталія Сологуб, заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області.

Учасникивебінарувзяли участь в обговоренні доповіді-презентації, що представила Ренате Вайнола, завідувач кафедри соціальної педагогіки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор.

Така співпраця стала можлива завдяки положення Меморандуму про взаєморозуміння, взаємодію та співпрацю, укладеного між кафедрою професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та кафедрою педагогіки та менеджменту освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка.