ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ БІНПО З АКРЕДИТАЦІЄЮ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ «ПЕДАГОГІКА ВИЩОЇ ШКОЛИ», «ПСИХОЛОГІЯ»

Вітаємо професійну родину Білоцерківського інституту неперервної професійної ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, зокрема проєктні групи, викладацький склад, здобувачів вищої освіти, роботодавців, з успішною акредитацією освітньо-професійних програм «Педагогіка вищої школи» та «Психологія» (додаток до протоколу № 7(57) від 26.03.2024 Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти).

Пишаємося нашою спільною та професійною перемогою! Це наш спільний досвід, перетворений у конструктивну працю, співдію і співтворчість.

Тримаємо наш переможний освітянський фронт.