ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СОРОЧАН ТАМАРУ МИХАЙЛІВНУ

Сьогодні святкує свій День народження СОРОЧАН ТАМАРА МИХАЙЛІВНА, директор Центрального інституту післядипломної освіти, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України.

Шановна Тамаро Михайлівно!

Від імені ректорату та усього колективу ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України прийміть сердечні і найщиріші вітання та побажання у цей святковий для Вас день!

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у професійних справах – підтримка однодумців та колег, у серці палає вогонь тепла від людської вдячності, а кожен новий день дарує приємні враження та гарний настрій!

Ми вдячні Вам за високий професіоналізм, вірність обраній справі, лідерські якості та почуття відповідальності, завдяки яким Центральний інститут післядипломної освіти нашого Університету плідно, результативно працює на благо держави та НАПН України.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту Вам і Вашій родині.

Хай доля збагачує Вас невичерпною енергією, натхненням, радістю сьогодення, вірними друзями на довгі роки!

Сонця, любові, миру, успіхів та нових перемог на Вашому життєвому шляху!

З Днем народження!