ВІТАЄМО З НАГОРОДЖЕННЯМ ВІДЗНАКАМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

Відповідно до Постанови Президії НАПН України «Про нагородження відзнаками НАПН України» від 22 лютого 2024 року № 1-2/4-40 за особистий внесок у розвиток освіти, плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди 45-річчя від дня заснування Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти, нагороджено таких працівників:

Медаль НАПН України «Леся Українка»:

Горошкова Лідія Анатоліївна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри педагогіки, психології та менеджменту Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

Медаль НАПН України «Ушинський К.Д.»:

Гончаров Едуард Вячеславович, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області, ключовий стейкголдер Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти;

Гріненко Віктор Володимирович, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області, ключовий стейкголдер Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти;

Василиненко Віктор Михайлович, заступник директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, ключовий стейкголдер Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

Почесні грамоти НАПН України:

Шевчук Світлана Степанівна, старший викладач кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти;

Гірка Світлана Вікторівна, головний бухгалтер Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти;

Князєва Марина Олексіївна, завідувач навчального відділу Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти;

Петрушак Оксана Михайлівна, завідувач відділу сучасних технологій виробництва Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

Подяки НАПН України:

Пахомов Ілля Володимирович, старший викладач кафедри педагогіки, психології та менеджменту Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України;

Медвідь Олег Анатолійович, технік відділу цифровізації освітньої діяльності Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти;

Арестова Інна Валеріївна, помічник керівника Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

Ісаєва Наталя Юріївна, голова Кластера поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій, ключовий стейкголдер Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

Вдячні Національній академії педагогічних наук України на чолі з Президентом НАПН України Василем Кременем за високу оцінку професійної діяльності колективу БІНПО.

Вітаємо працівників БІНПО та ключових стейкголдерів з високими нагородами. Бажаємо подальших наукових звершень на благо процвітання України.