ВІТАННЯ РЕКТОРУ МИКОЛІ КИРИЧЕНКУ З НАГОДИ ЮВІЛЕЙНОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Вельмишановний  Миколо  Олексійовичу!

У день Вашого славного ювілею маємо честь щиросердечно привітати Вас, засвідчити свою безмежну повагу та велику шану!

Дякуємо долі, що співпрацюємо з Вами на ниві української науки й освіти. Ваша благородна діяльність заснована на високому професіоналізмі, порядності, завжди призводить до успішного вирішення найскладніших завдань і проблем ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Ваша працьовитість та наполегливість є доброю запорукою успіху колективу Університету, викликають захоплення і глибоку вдячність серед колег-однодумців. Ми радіємо з того, що нам випала можливість працювати під вашим керівництвом, переймаючи Ваш досвід і знання.

Ваш професійний шлях – це шлях заслуженої перемоги, який дається щоденною титанічною працею. Гідні подиву і глибокої шани Ваші відкритість, щирість, людяність, готовність дати мудру пораду, так чудово поєднані з вимогливістю і принциповістю істинного керівника-професіонала. Величезний життєвий досвід, потужний творчий потенціал, невичерпний ентузіазм впродовж багатьох років допомагають Вам вести за собою освітян та науковців Університету менеджменту освіти.

У цей ювілейний день бажаємо Вам, шановний Миколо Олексійовичу, нових творчих осяянь, яскравих вершинних досягнень на ниві освіти та науки. Нехай ніколи не збиваються з ритму добротворчості Ваші серце і душа, а кожен день і надалі починається з нових впевнених кроків до успіху, задумів та мрій. Нехай ніхто і ніколи не заважає жити і діяти за давно встановленими правилами і принципами добра, а янгол-охоронець надає новий запас сил і терпіння, вогник надії і любові, промінчики доброї віри і удачі та людська шана і повага буде подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро для суспільства !

Зичимо Вам, дорогий Миколо Олексійовичу, як харизматичному лідеру в освіті, доброго здоров’я, як з роси й води, подальшої невичерпної творчої звитяги, мрійного щастя й бажаного благополуччя, нових творчих звершень в освіті та науці на благо України, заради Миру та Перемоги !

Нехай Божа опіка, віра, надія і любов завжди крокують поруч !

Сердечно дякуємо Вам, Миколо Олексійовичу, за вимогливість, за віру у здійсненні бажаного і за розуміння того, що:

…І все на світі треба пережити.

І кожен фініш – це, по суті, старт.

І наперед не треба ворожити,

і за минулим плакати не варт.

З великою повагою - колектив ДЗВО «Університет менеджменту освіти»

Привітання ректору Миколі Кириченку:

Вчена рада ДЗВО «Університет менеджменту освіти»

Центр міжнародного співробітництва та освіти / Відділ моніторингу якості освіти, ліцензування та акредитації

Центр інформаційно-цифрових систем та технологій

Відділ науково-організаційної роботи

Центральний інститут післядипломної освіти

Навчально-науковий інститут менеджменту та психології

Національний аграрний університ

Національноий університету оборони України