Визначено переможців «Універсіади 2021»

26 березня 2021 року у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу наукових учнівських проєктів і розробок «Універсіада-2021».

Учасниками «Універсіади – 2021» стали 49 учнів із закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти з 10 областей України: Київської, Чернігівської, Сумської, Вінницької, Житомирської, Запорізької, Миколаївської, Дніпропетровської, Полтавської, Волинської.

Мета заходу – було розкриття творчого потенціалу кожного учасника, розвиток наукових здібностей, обдарованості й талантів учнівської молоді.

З вітальним словом до учасників «Універсіади – 2021» звернулися: ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України Микола Кириченко; директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Рожнова; представник Асоціації Міжнародних та Всеукраїнських Громадських Організацій «Дитина» Роман Солоненко.

Асоціація Міжнародних та Всеукраїнських Громадських Організацій «Дитина» забезпечила всіх конкурсантів цінними призами та подарунками, а медіальну підтримку надало RADIO MOTYW (республіка Польща) https://www.radio-motyw.eu, головним редактором якого є ректор Вищої школи суспільних наук Педагогіум у Варшаві доктор габілітований, професор Катажина Бохеньська-Влостовська.

Підготовлений спеціальний репортаж кореспондентом RADIO MOTYW від України завідувачки кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП, кандидата педагогічних наук, доцента Тетяною Бурлаєнко вийшов в ефір 26, 27, 28 березня 2021 року в Республіці Польща.

Технічну підтримку заходу здійснив Центр «Громадська місія» (ГО «Возлюби»).

Показ презентації ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, проведення майстер-класу «Лідерство та економіка з ароматом кави» учасникам представила Студентська колегія університету на чолі з її лідером – Єлизаветою Чепенко.

Консультантом учасників конкурсу впродовж двох етапів була Оксана Дубініна, доцент кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент.

На онлайн-конференції були присутні: проректор із науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор Наталія Муранова; науково-педагогічні працівники, рецензенти, члени організаційного комітету, керівники секцій, члени конкурсної комісії, які у своїх виступах відмітили високий рівень підготовки науково-дослідницьких робіт учнів, обдарованість, талант, прагнення до самовдосконалення й самореалізації, великий творчий потенціал, а також вагому роль керівників-педагогів учасників.

Захист конкурсних робіт відбувався у п’яти секціях: «Основи економіки, основи менеджменту, географія», керівник секції – кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Бурлаєнко; «Іноземна мова (англійська)», керівник – кандидат психологічних наук, доцент Володимир Івкін; «Історія України», керівник секції – кандидат історичних наук, Алла Вініченко; «Психологія, біологія», керівник – доктор педагогічних наук, доцент Олександра Брюховецька; «Математика, комп’ютерні науки», керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Махиня.

Під час обговорення й оцінювання науково-дослідницьких робіт учасників панувала тепла і дружня атмосфера, а також належна комунікація між педагогічними працівниками закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та науковцями університету.

Переможцями «Універсіади – 2021» визнано 18 найкращих наукових робіт і розробок учасників, яких нагороджено Дипломами відповідно до наказу ректора. Подяками ректора ДЗВО «УМО» також відзначено партнерів конкурсу, керівників-педагогів й науково-педагогічних працівників університету.

Сердечно вітаємо переможців і учасників конкурсу. Зичимо їм мирного неба, міцного здоров’я, щастя, добра, глибокої віри, зростання, професійної інтуїції. А керівникам ‑ творчого неспокою, невичерпної енергії, високого професіоналізму, оптимізму, наукових успіхів та нових відкриттів серед молоді на славу та процвітання науки України!

Приємною несподіванкою було визначення окремих учасників конкурсу щодо подальшого навчання в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Тож до зустрічі в ДЗВО «УМО»!