Впровадження мотиваційних механізмів  стимулювання професійної діяльності в ЗПТО

Впровадження мотиваційних механізмів стимулювання професійної діяльності в ЗПТО

Випускна кафедра професійної і вищої освіти ЦІПО 18.10.2019 р. здійснила випуск слухачів КПК керівних кадрів категорії заступники директорів ЗПТО з навчально-виробничої роботи (тьютор-куратор к.т.н., доцент Ольга Пащенко, староста – Дмитро Філіпчук, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту»).

Голова комісії із захисту Лариса Петренко, д.п.н., ст. н.сп., професор кафедри та член комісії к.е.н., доцент Віталій Паздрій відзначили якісне виконання випускних робіт та успішний їх захист профтехосвітянами Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Полтавської, Черкаської, Харківської, Херсонської областей та міста Києва. Успішної Вам роботи, дорогі випускники!