ВШАНОВУЄМО КЛЮЧОВИХ СТЕЙКХОЛДЕРІВ

Із Радою директорів закладів фахової передвищої освіти Львівської області кафедра професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України співпрацює вже понад вісім років.

Голова Ради директорів ЗФПО Роман Михайлович ДАДАК, директор Відокремленого структурного підрозділу Технологічного фахового коледжу ДЗВО «Національний лісотехнічний університет України» та Ірина Володимирівна ТАРАСЮК, заступник директора з навчальної роботи Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій, кандидат педагогічних наук нагороджені Грамотами нашого університету за багаторічну співпрацю в організації підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів ЗФПО області.

За дорученням ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України Миколи Олексійовича КИРИЧЕНКА відзнаки вручила завідувач кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО, доктор педагогічних наук, професор Лариса Миколаївна Сергеєва.

Накреслені шляхи співпраці з напрямом прикладних наукових досліджень, проведення спільних педагогічних читань тощо.

Вітаємо наших колег!