ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ЕФЕКТИВНІСТЬ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОГО ПРОФІЛЮ

11 липня 2022 року відбулась робоча зустріч завідувача кафедри професійної і вищої освіти, доктора педагогічних наук, професора Лариси Сергеєвої, директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області Світлани Микитюк із директором Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, кандидатом педагогічних наук Савелієм Одайським і педагогами закладу-учасниками педагогічних експериментів: всеукраїнського рівня з теми: «Управління розвитком ЗП(ПТ)О на засадах педагогічної логістики», (наказ МОН України від 21.05.2019 № 693) та регіонального рівня – «Забезпечення якості професійної підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах ЗП(ПТ)О» (наказ Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА від 08.11.2021 № 353).

У ході зустрічі проаналізовано результати формувального етапу експерименту, хід апробації педагогічних технологій професійної підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю у навчально-практичних центрах закладів професійної (професійно-технічної) освіти; окреслено завдання підготовки Всеукраїнської науково-практичної конференції.