Засідання робочої групи МОН України

24 липня 2018 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея відбулося засідання робочої групи з розроблення проекту Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту».

У засіданні взяла участь Лариса Сергеєва, доктор педагогічних наук, професор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, яка відповідно до наказу Міністра освіти і науки України від 29 грудня 2017 року № 1733 є членом робочої групи.

У роботі взяли участь: Ірина Шимик, генеральний директор Генерального директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України; Катерина Мірошниченко, заступник директора департаменту професійної освіти – начальник відділу змісту освіти та організації навчального процесу МОН; Юрій Вергун, начальник управління контролю у сферах дошкільної, середньої, професійно-технічної та позашкільної освіти Державної інспекції навчальних закладів України; Олена Колеснікова, заступник виконавчого директора Федерації металургів України; Ольга Авраменко, директор  ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва», кандидат педагогічних наук; Людмила Шевчук, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, кандидат педагогічних наук, доцент; Руслан Недашківській,  директор ДНЗ «Катюжанське вище професійне училище» Київської області; Микола Несен, директор ВПУ № 7 м. Кременчук Полтавської області та інші відповідальні особи.

Учасники робочої групи обговорили питання обґрунтування змін у проекті Закону, механізмів створення регіональних багатопрофільних центрів передового досвіду професійної (професійно-технічної) освіти, державно-приватного партнерства та і визнання кваліфікації професійної (професійно-технічної) освіти, Національної системи кваліфікацій, уточнення визначений термінів.

Засідання робочої групи з розроблення проекту Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту» пройшло в діловій та конструктивній  атмосфері; роботу з розроблення проекту Закону продовжено.