ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

24 квітня 2024 року під головуванням ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» член-кореспондента Національної академії наук вищої освіти України, доктора філософії Миколи Кириченка, відбулося планове засідання Вченої ради Університету.

Голова Вченої ради вручив сертифікати науково-педагогічним працівникам університету за організацію та участь у круглих столах під час роботи XV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2024».

Директори інститутів Тамара Сорочан, Вікторія Сидоренко, В’ячеслав Супрун проінформували Вчену раду щодо публікаційної активності науково-педагогічних працівників та моніторингу впровадження результатів науково-дослідних робіт в Університеті.

Вченою радою присвоєно вчене звання професора кафедри публічного управління і проектного менеджменту доктору наук з державного управління Яніні Казюк.

Затверджено: Правила прийому на навчання здобувачів вищої освіти до ДЗВО «Університет менеджменту освіти» у 2024 році; нову редакцію Положення про Вчену раду Університету; План заходів щодо усунення недоліків та подальшого удосконалення освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування», викладених у звіті експертної групи та експертному висновку галузевої експертної ради (відповідно до рішення Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 26 березня 2024 р., протокол № 7(57)); нову редакцію Положення про академічну мобільність здобувачів вищої освіти, педагогічних, науково-педагогічних, наукових, інших працівників; Програму інтернаціоналізації Університету.

Рекомендовано до друку: навчальний посібник «Екопсихологічна фасилітація: практика психологічної, педагогічної допомоги та штучний інтелект» (автори – П. В. Лушин, доктор психологічних наук, професор; Я.В. Сухенко, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП); фахове видання збірник наукових праць «Вісник післядипломної освіти» № 28(57) Серії «Педагогічні науки», «Соціальні та поведінкові науки; Управління та адміністрування».