ЗАВЕРШЕНО ТЕМАТИЧНІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «ПРОВЕДЕННЯ САМООЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ ТА ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ»

13 вересня 2024 року в Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» захистом випускних робіт слухачів успішно завершено тематичні курси підвищення кваліфікації «Проведення самооцінювання якості освіти та освітньої діяльності в закладах загальної середньої освіти» (за замовленням Державної служби якості освіти України), які було розпочато 22 квітня 2024 року за триетапною моделлю.

Науково-організаційний супровід курсів для групи керівників та заступників керівників закладів загальної середньої освіти 24 областей України та м. Київ (100 осіб) здійснювала кафедра менеджменту освіти та права ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (завідувач кафедри Олена Кравченко, доктор педагогічних наук, професор; куратори-тьютори групи: доцент кафедри Віра Драгунова, кандидат педагогічних наук, доцент; доцент кафедри Олена Коврига, кандидат наук з державного управління, доцент; доцент кафедри Олена Острянська, кандидат педагогічних наук, доцент).

Команда науково-педагогічних працівників ЦІПО забезпечувала освітній процес для слухачів за актуальними темами та різними формами відповідно до затвердженої освітньо-професійної програми, навчального плану та робочої навчальної програми.

Захист випускних робіт відбувся за участю комісії у складі голови комісії: Олена Кравченко, завідувач кафедри менеджменту освіти та права, доктор педагогічних наук, професор; Валентина Гладкова, професор кафедри, доктор педагогічних наук, професор; Тетяна Лукіна, доктор педагогічних наук, професор; Віри Драгунової, доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент; Олена Коврига, доцент кафедри, кандидат наук з державного управління, доцент; Івана Бойченюка, доцент кафедри, кандидат юридичних наук; Олена Острянська, доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент; Роман Козенко, доцент кафедри, кандидат наук з державного управління, доцент; старший викладач кафедри Тамара Пікож.

Багаторічна плідна професійна співпраця кафедри менеджменту освіти та праваіз Державною службою якості освіти України забезпечує скоординовану взаємодію з організації слухачів на курсах ПК. Зокрема висловлюємо подяку Юрію Вергуну, директору департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України.

Співпраця з Міністерством освіти та науки України, Національним агентством з питань запобігання корупції, Державною службою якості освіти України сприяє результативності реформування загальної середньої освіти, розвитку освітнього менеджменту, розбудові системи забезпечення якості освіти в країні завдяки проведенню спільної науково-методичної роботи на різних рівнях із різними відповідальними за цей процес інституціями.

Успіхів та творчої наснаги нашим слухачам курсів підвищення кваліфікації!

Разом працюємо задля перемоги!