ЗАВЕРШУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ВСТУПНІ ІСПИТИ ДО МАГІСТРАТУРИ

ЗАВЕРШУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ВСТУПНІ ІСПИТИ ДО МАГІСТРАТУРИ

Добігає кінця реєстрація абітурієнтів для участі в єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ), які необхідні для вступу в магістратуру.

До Приймальної комісії ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України вже звернулися й отримали екзаменаційні листки окремі учасники вступних випробувань.

Бажання складати ЄВІ в Україні виявили понад 67,5 тисяч осіб. Ще понад 2 тисячі повідомили про намір складати іспит за кордоном.

Також вступники у магістратуру, які планують вступати до ДЗВО «Університет менеджменту освіти» на спеціальності галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Управління та адміністрування», «Публічне управління та адміністрування», окрім ЄВІ, мають пройти ще й єдине фахове вступне випробування у вигляді предметного тестування.

Серед предметних тестувань лідерами за популярністю серед абітурієнтів є «Управління та адміністрування». 

Кожен учасник вступних випробувань після успішної реєстрації в приймальній комісії ДЗВО «Університет менеджменту освіти» отримав екзаменаційний листок.

За номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому, буде здійснюватись доступ до інформаційної сторінки «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури» на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація на іспити триватиме до 31 травня включно.

 

Джерело: https://osvita.ua/master/master-zno/89238/